Sched.com Conference Mobile Apps
SKUP 2020 has ended
Create Your Own Event
SKUP 2020
-
Saved To
My Schedule
Schedule
Simple
Expanded
Grid
By Venue
Speakers
Attendees
Search
or browse by date + venue
Data
Hverdagsgraving
Klima
Ledelse
Økonomi
Pause
Sessions in English
Slik gjorde vi det
Sportsgraving
Vinnerne presenterer prosjektene
Popular
Sign up
or
log in
to bookmark your favorites and sync them to your phone or calendar.
menu
Menu
Schedule
Speakers
Attendees
Search
tune
Filter sessions
Simple
Expanded
Grid
By Venue
arrow_back
View All Dates
Friday
, March 27
14:30 CET
SKUPs årmøte
Ildverket
16:00 CET
Åpningstale v/SKUPs styreleder
Oseberg
Silje Sjursen Skiphamn
17:15 CET
Pause
Mingleområdene
17:45 CET
Konstruktiv journalistikk som løsning
Ormen Lange 2
Ulrik Haagerup
Lynprat i datajournalistikk
Mostein
Nina Selbo Torset • Jan Gunnar Furuly • Emilia Díaz Struck • Fredrik Hager-Thoresen • Anders Grimsrud Eriksen • Annemarte Moland • Ruben Solvang • Tor Henning Ueland • Natalie Remøe Hansen • Ståle Grut • Shazia Majid • Hannah A. Hansen
ABC i innsyn
Ildverket
Kristine Foss • Tarjei Leer-Salvesen
English: Deforestation in Amazonas
Ormen Lange 1
Fabiano Maisonnave
Jakten på Ingrids mamma (kl. 18.15)
Ormen Lange 3
Kristian Ervik
Mia - jenta ingen kunne hjelpe (kl. 17.45)
Ormen Lange 3
Siri Gulliksen Tømmerbakke • Alexander Kjønsø Karlsen • Anders Bergundhaugen
18:45 CET
Pause
Mingleområdene
19:15 CET
Brukte sporing - avdekket det hemmelige bruktmarkedet
Rauer
Minna Knus-Galán
English: Fulgte pengene i Trump-familien
Oseberg
Andrea Bernstein
Når spaningsbildet er avgjørende
Ormen Lange 2
Rune Petter Ness • Tore Kristiansen • Fredrik Solstad
Grepene som gjør data til journalistikk
Vasholmen
Rickard Andersson • Helena Bengtsson
Tips og verktøy for effektiv research i 2020
Rauer
Ståle de Lange Kofoed
Dette må du vite om klimajournalistikk
Lindholmen
Ole Mathismoen
English: Tips from CIA: How to cultivate and keep sources
Ormen Lange 1
Lindsey Moran
Forsvarsvåpen på avveie (19.45)
Ormen Lange 3
Erlend Ofte Arntsen • Ola Haram • Mona Grivi Norman
Min onkel torpedoen (19.45)
Ormen Lange 3
Ane Muladal
Avslørte fluor-farene i skiløypene (19.15)
Ildverket
Bernt Jakob Oksnes • Torgeir P. Krokfjord • Siri Gedde-Dahl • John Rasmussen
Gransket dobbelspilleren (19.45)
Ildverket
Martin Petersson • Ole K. Sagbakken
20:15 CET
Middag
Restaurantområdet
21:30 CET
Late Night Show
Oseberg
Timezone
SKUP 2020
Europe/Oslo
Filter By Date
SKUP 2020
Mar 27
-
29, 2020
Friday
, March 27
Saturday
, March 28
Sunday
, March 29
Filter By Venue
Venues
Sort schedule by Venue
Ildverket
Lindholmen
Mingleområdene
Mostein
Ormen Lange 1
Ormen Lange 2
Ormen Lange 3
Oseberg
Rauer
Restaurantområdet
Vasholmen
Filter By Type
Data
Hverdagsgraving
Klima
Ledelse
Økonomi
Pause
Sessions in English
Slik gjorde vi det
Sportsgraving
Vinnerne presenterer prosjektene
Popular
Recently Active Attendees
Sindre Ness
Ellen Ophaug
Mona Grivi Norman
John Bones
Ides Debruyne
LI
Liv Iren Hognestad
Andreas Nilsen Trygstad
loujeinhaj youssef
More →
Filter sessions
Apply filters to sessions.
Filtered by
Date
-
Clear filter
close
Dates
Friday
, March 27
Saturday
, March 28
Sunday
, March 29
Venue
Ildverket
Lindholmen
Mingleområdene
Mostein
Ormen Lange 1
Ormen Lange 2
Ormen Lange 3
Oseberg
Rauer
Restaurantområdet
Vasholmen
Session Type
Data
Hverdagsgraving
Klima
Ledelse
Økonomi
Pause
Sessions in English
Slik gjorde vi det
Sportsgraving
Vinnerne presenterer prosjektene
Other Filters
Popular